Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vannas dvielis 70x140cm Cheetah melns | black

Jaunums
resource_iittalaemea_1061273.jpg
Produkta kods: 6411923672566
Iittala iemūžina somu dizaina pioniera Oiva Toikka leģendāro iztēli ar jaunu mājas tekstilu, kas ir daļa no dzīvesveida kolekcijas The Curious Mind of Oiva Toikka. Iedvesmojoties no Toikka zīmējumiem un grafiskā geparda raksta, Oiva Toikka Collection dvieļi piešķirs elegances sajūtu jebkuram interjeram. Lieliska dāvana fondam.
Izgatavots no 100% augstas kvalitātes organiskās kokvilnas. Mazgāt maksimāli 60 ° temperatūrā. Žāvē žāvētājā 60 °. Salīdziniet ne vairāk kā 150 °. Neiztīrīt ķīmiski.
34.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ