Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 160 mm oranža| copper

Produkta kods: 6411923666459
Aalto vāzes organiskā forma tās radīšanas laikā bija revolucionāra parādība. Arhitekta Alvara Aalto radītā vāze simbolizē somu dizainu un ir viens no slavenākajiem stikla objektiem pasaulē. Ikoniskā 160 mm vāze (saukta arī par Savojas vāzi) tagad ir siltā vara krāsā, padarot to īpaši izceļamu. Katra Aalto vāze ir uzpūsta un izgatavota ar rokām Iittala stikla rūpnīcā Somijā. Aalto vāze ir pārdomāta dāvana īpašā gadījumā, piemēram, kāzās vai dzimšanas dienā.
169.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ