Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 160mm ultrazila | ultramarine blue

Produkta kods: 6411923674201
Slavenais arhitekts Alvaras Aalto Aalto kolekciju izveidoja 1936. gadā. Karhula-Iittala stikla dizaina konkurss. Salīdzinot ar tā laika populāro stilu, kolekcija izcēlās uz pārējo fona un tāda saglabājusies līdz mūsdienām. Ikoniskā 160 mm vāze (pazīstama arī kā Savoy vāze) spilgti ultramarīna zilā krāsā ir raksturīgs interjera elements. Katra Aalto vāze ir uzpūsta un izgatavota ar rokām Iittala stikla rūpnīcā Somijā. Aalto vāzes ir pārdomātas dāvanas īpašos gadījumos, piemēram, kāzās un dzimšanas dienās.
169.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ