Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 180mm Rio brūna | Rio brown

-20%
Jaunums
aalto vase 180mm rio brown.jpg
Produkta kods: 6411923677875
Arhitekta Alvara Aalto asimetriskie, maigie viļņi (somu valodā aalto) ir kļuvuši par skandināvu dizaina pamatelementu, apvienojot funkciju un skulptūru. Katra Aalto vāze ir izgatavota un mutes pūsta pēc tam sagriezta ar rokām un pēc tam vairākas reizes pulēta meistara Iittala stikla rūpnīcā Somijā. Jaunā 180 mm vāze ir mazāka izmēra oriģināls no Aalto 1930. gadiem. Elegantā vāze Rio brūnajā krāsā ir lieliski piemērota atsevišķiem ziediem vai dažādu augu kompozīcijām. Mūžīgi mūsdienīgs dizains, Aalto vāzes ir brīnišķīgas dāvanas īpašiem gadījumiem.
119.20 € 149.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ