Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 205x180mm ultrazila | ultramarine blue

Produkta kods: 6411923674249
Jaunās ultramarīna zilās Ruutu vāzes ir skaistas atsevišķi vai kopā ar citām šīs kolekcijas vāzēm. Franču brāļu Ronana un Ervana Buruleku izstrādātais Ruutu ir ideāli simetrisks, mutē izpūsts šedevrs. Dimanta vienkāršās formas dēļ Ruutu vāzi ir ļoti grūti izgatavot, jo stikls ir materiāls, kas mīl gludumu un nav izliets precīzās ģeometriskās formās. Katra Ruutu stikla vāze ir uzpūsta un izgatavota ar rokām Iittala stikla rūpnīcā Somijā. Mēs iesakām mazgāt tikai ar rokām.
179.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Ronan ir Erwan Bouroullec

Ronans (dz. 1971) un Ervans Buruleki (dz. 1976) ir Parīzē dzīvojoši brāļi un dizaineri. Viņi strādājuši kopā apmēram 15 gadu un viņus vieno uzcītība, bet izaicinājumu rada abu spilgtās personības.

Viņi ir sadarbojušies ar dizaina nozares galvenajiem spēlētājiem, piemēram, Vitra, Magis, Cappellini, Alessi, Flos, Kvadrat, Mattiazzi un HAY. Sadarbība starp Studio Bouroullec un Iittala sākās 1990. gada beigās ar Relations projektu. No telpu dizaina līdz mēbelēm, no arhitektūras projektiem līdz tekstila sienu sitēmām vai visaptverošām kolekcijām, Buruleki turpina savu eksperimentālo darbību Gallery kreo.

Ronanam un Ervana Burulekiem veltītas vairākas izstādes, tostarp Londonas Dizaina muzejā un Losandželosas Laikmetīgās mākslas muzejā. Pēdējās izstādes notika Mecas Pompidū centrā, Čikāgas Laikmetīgās mākslas muzejā un Dekoratīvās mākslas muzejā Parīzē.

Atpakaļ