Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 220 mm, lina krāsa

Produkta kods: 6411923667890
Kopš sakāves pasaules izstādē Parīzē 1937. gadā, maigais dizaina leģendas Alvar Aalto vilnis (somu valodā "aalto") ir kļuvis par mūžīgu Skandināvijas interjera dizaina simbolu. Vietējā Somijas skaistuma iedvesmots, Aalto radīja ikoniskus mājas dizaina darbus, kas ir funkcionāli un skulpturāli. Katra unikālā vāze galvenokārt ir trieciena mute. Pēc tam to vairākkārt ar rokām sagriež un slīpē Iittala stikla rūpnīcā. Šī universālā izmēra vāze ir lieliski piemērota dažādiem ziedu kompozīcijām. Jaunā lina krāsa piešķir eleganci jebkuram interjeram. Jauka dāvana dzimšanas dienai, kāzām vai jubilejai.
159.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ