Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 225 mm bēšīga | beige

Produkta kods: 6411923667975
Dizaineru Ronana un Erwan Boroullec Ruutu vāzēm ir simetrisks un gluds dizains, kas jau ir kļuvis par modernu klasiku. Maigā Ruutu vāze lieliski atklāj ziedu skaistumu. Un tā vienkāršais dizains rada miera sajūtu jebkurā interjerā. Spilgti tumši zilās keramikas vāzes glazūra pievērš īpašu uzmanību un, šķiet, ienes mājā jūras gabalu. Vāze izskatās satriecoši gan atsevišķi, gan kombinācijā ar citām Ruutu vāzēm. Lieliska dāvanu ideja.
79.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Ronan ir Erwan Bouroullec

Ronans (dz. 1971) un Ervans Buruleki (dz. 1976) ir Parīzē dzīvojoši brāļi un dizaineri. Viņi strādājuši kopā apmēram 15 gadu un viņus vieno uzcītība, bet izaicinājumu rada abu spilgtās personības.

Viņi ir sadarbojušies ar dizaina nozares galvenajiem spēlētājiem, piemēram, Vitra, Magis, Cappellini, Alessi, Flos, Kvadrat, Mattiazzi un HAY. Sadarbība starp Studio Bouroullec un Iittala sākās 1990. gada beigās ar Relations projektu. No telpu dizaina līdz mēbelēm, no arhitektūras projektiem līdz tekstila sienu sitēmām vai visaptverošām kolekcijām, Buruleki turpina savu eksperimentālo darbību Gallery kreo.

Ronanam un Ervana Burulekiem veltītas vairākas izstādes, tostarp Londonas Dizaina muzejā un Losandželosas Laikmetīgās mākslas muzejā. Pēdējās izstādes notika Mecas Pompidū centrā, Čikāgas Laikmetīgās mākslas muzejā un Dekoratīvās mākslas muzejā Parīzē.

Atpakaļ