Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 251 mm, lina krāsa

-20%
aalto_vase_251mm_linen.jpg
Produkta kods: 6411923667906
Dizaina pioniera Alvara Aalto asimetriskā viļņu forma sakāva 1937. gadu. pasaules izstādē Parīzē. Kopš tā laika tas ir kļuvis par galveno skandināvu dizaina elementu. Iedvesmojoties no vietējās Somijas ainavas, Aalto Waves apvieno funkciju un skulptūru. Katra unikālā vāze vispirms tiek izpūsta ar muti. Pēc tam to vairākkārt ar rokām sagriež un slīpē Iittala stikla rūpnīcā. Ikoniskā Aalto vāze izskatās iespaidīgi - tās vienkāršais dizains lieliski atspoguļo ziedu skaistumu, un svaiga, jauna veļas krāsa piešķir dabīgu sajūtu jebkuram interjeram. Ideāla dāvanu ideja.
127.20 € 159.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ