Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 251 mm, tumši pelēka

Produkta kods: 6411923657051
Slavenā Aalto vāzes ēra sākās 1936. gadā un nākošajā gadā tika prezentēta Parīzes pasaules izstāde. Tās plūstošā organiskā forma ari šodien tiek pūsta Iittalas rūpnīcā. Vienas, ikoniskās, Aalto vāzes izveidē ir nepieciešama mākslinieku komanda, kas var sastāvēt pat no septiņiem māksliniekiem. Alvars Aalto, viennozīmīgi, ir viens no svarīgākajiem modernās arhitektūras un skandināvu dizaina attīstītājiem.
179.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ