Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 251 mm ultrazila | ultramarine blue

-20%
resource_iittalaemea_1062563.jpg
Produkta kods: 6411923674225
Aalto 251 mm vāzes forma atbilst klasiskās Savoy vāzes ikoniskajiem viļņiem. Pateicoties tā augstumam un šaurākām proporcijām, vāze ir lieliski piemērota augstiem ziediem, piemēram, rozēm un lilijām. Spilgtā ultramarīna zilā krāsa skaisti izceļ vāzes organisko formu. Arhitekts Alvaras Aalto izveidoja Aalto kolekciju Karhula-Iittala stikla dizaina konkursam 1936. gadā. Salīdzinot ar tā laika dekoratīvo stilu, tās vienkāršās un organiskās vāzes bija revolucionāra parādība. Aalto vāze ir viens no ikoniskākajiem stikla mākslas darbiem pasaulē. Katra Aalto vāze ir uzpūsta un izgatavota ar rokām Iittala stikla rūpnīcā Somijā.
143.20 € 179.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ