Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 270 mm dzidra | clear

Produkta kods: 6411923667272
Dizaina leģendas Alvara Aalto (somu valodā aalto) viļņi, iedvesmojušies no daudziem dzimtajiem Somijas ezeriem, izraisīja cunami, kad 1937. gadā uzvarēja pasaules izstādē Parīzē. Kopš tā laika Aalto Waves ir kļuvis par mūžīgu Skandināvijas mājas dizaina simbolu un tā radošo parakstu, sākot no arhitektūras līdz stikla traukiem. Katra ikoniskā Aalto vāze tiek izpūsta, pēc tam vairākas reizes ar rokām sagriezta un pulēta Iittala stikla rūpnīcā. Caurspīdīgā stikla vāze ir ārkārtīgi universāls un ārkārtējs mājas interjera rotājums. Jaunā izmēra Aalto vāze atklāj ziedu skaistumu. Īpaša dāvanas ideja.
299.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ