Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 270mm oranža | copper

Produkta kods: 6411923674195
270 mm Aalto vāzes organiskā forma ir ideāli piemērota jaunam piezemētam vara tonim. Intensīvā krāsa izceļ vāzi no pārējām, un lielais izmērs ir lieliski piemērots augstiem un lieliem ziedu pušķiem. 1936. gads Arhitekta Alvara Aalto radītā Aalto kolekcija ir pasaulē pazīstams mūžīgā skandināvu dizaina simbols. Katra Aalto vāze joprojām tiek izgatavota ar rokām un tiek pūsta Iittala stikla rūpnīcā Somijā. Aalto vāzes ir pārdomātas dāvanas visu vecumu dizaina cienītājiem.
199.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ