Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Zivju dzenītis 155x70 mm | Queenfisher

Produkta kods: 6411923666619
Oiva Toikka ir somu dizaina leģenda. Viņa ikoniskajos stikla putnos ir sakausēta Toikas kaislība pret dabu un pūstā stikla mākslu. Katram putnam ir savs raksturs, padarot to par unikālu mākslas priekšmetu.
Birds by Toikka kolekcijas zivju dzenīša izturīgā forma izstaro spēku visur, kur tas ligzdo. Jūras zilais stikls apvienojumā ar tumšāk zilām detaļām akcentē tā spēcīgo ķermeni. Piesātināti sarkanais knābis ir kā spilgta papildus detaļa.
Sezonāls produkts.
369.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ