Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Jaunumi

Visiem bērnu traukiem 20% ATLAIDE!

2017.05.29

Pirmais jūnijs ir internacionālā bērnu diena. Šī diena kalpo kā atgādinājums sabiedrībai par nepieciešamību aizsargāt un respektēt bērnu tiesības.

Visiem bērnu traukiem 20% atlaide Iittala veikalā un internetveikalā. Akcijas norises laiks: 29.05.2017-04.06.2017.

Atklāj piedzīvojumu pilnās trauku kolekcijas.

 

Izvēlies 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trollīši Mumini – pasaulē pazīstāmās Zviedru-Somu rakstnieces Tūves Jansones grāmatu tēli atdzīvināti uz traukiem. Muminielejā notiek daudz dažādu un interesantu notikumu. Bez pastāvīgajiem iedzīvotājiem muminiem šajā ielejā dzīvo arī bumbulītes, murmuļi un svilpastes, kā arī citi mazītiņi iedzīvotāji.
Kolekcija Pepija Garzeķe ir veltījums vienai no populārākajām Astrīdas Lindgrēnes grāmatu varonēm. Pepijas piedzīvojumi un pārliecība par savu spēku ir iedvesmojusi daudzas pasaules meitenes. Tieši pirms 70 gadiem izdotās grāmatas ilustrācijas rotā porcelāna traukus. Oriģinālie Ingrīdas Vang Nīmanas zīmējumi, lieliskas krāsas un augstas kvalitātes porcelāns -  tā ir perfekta kombinācija!


Kolekcija Lennebergas Emīls ir veltījums vienam no Astrīdas Lingrēnas populārākajiem tēliem– nerātnajam Emīlam. Oriģinālie Ingrid Vang Nyman zīmējumi, izcilas krāsas un augstas kvalitātes vitro porcelāns - perfektā kombinācija!

 

Kurš gan nezina šos putnus? Piktajiem putniem ir izdevies iekarot ne tikai tālruņus un datorus, bet arī mūsu sirdis. Šīs jautrā izskata tasītes patiesi atdzīvinās Jūsu rītu un izraisīs smaidu. Kas gan vēl vajadzīgs labam dienas sākumam?