Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Bļoda 2,8 L Sato

Produkta kods: 6411923681643
Izrotājiet savu pusdienu galdu ar traukiem no Klaus Haapaniemi unikālās pasaules. Taika Sato bļoda apvieno burvīgu mākslu ar skaidrām un vienkāršām formām, ko izstrādājis Heikki Orvola. Haapaniemi ilustrācijas ir iedvesmotas no klusās dabas. Taika Sato Bļoda (2,8 L) ir lieliski piemērota salātu un citu gardumu pasniegšanai, kā arī var tikt izmantota kā augļu bļoda. Augļu raksti skaisti izceļas uz baltā fona. Trauku var mazgāt mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamā mašīnā. Piešķiriet rotaļīgumu, apvienojot bļodu ar citiem Taikas kolekcijas priekšmetiem. Taika Sato bļoda ir lieliska izvēle ikdienai un īpašiem gadījumiem, un tā vienmēr ir lieliska dāvana.
109.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ