Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Par mums

Kvalitāte, estētika un funkcionalitāte - šīs īpašības raksturo "Iittala" skandināvu dizaina vērtības.

"Iittala" produkti, kuri ar savu dizainu spēj palikt aktuāli cauri gadsimtiem - vienmēr mainīgajās mājsaimniecībās. Ar "Iittala" produktiem katrs spēs atraisīt savu iztēli un izveidot savu ideālo interjeru. Katrs varēs izvēlēties savu iecienītāko dizaina līniju un sakombinēt produktus, krāsas un formas. Mēs ceram, ka "Iittala" produkti jums būs kā dārgums, kuru nodot nākošajām paaudzēm. 
 
Pirmie "Iittala" dizaineri Kaj Franck un Alvar Aalto ar savu progresīvo filozofiju pat šodien iedvesmo "Iittala" kolekcijas, kuras visos laikos paliks nozīmīgas. "Iittala" sauklis "Mēs neradam vienkārši skaistas lietas, mēs ticam mūžīgam dizainam, kas vienmēr paliks aktuāls." 

Saņemt šodien - baudīt mūžīgi. 

Pašlaik "Iittala" skandināvu dizaina produkti tiek piedāvāti mūsu klientiem Lietuvas veikalos Viļņā un Kauņā, kā arī  Latvijas veikalā Rīgā, Aspazijas bulvārī 24. Veikalos Jūs atradīsiet praktiskus produktus, kā arī interjera priekšmetus un virtuves piederumus, kas ir ļoti viegli kombinējami viens ar otru, kā arī ar jums jau mājas esošajiem preikšmetiem. Katrs no mums var kļūt par interjera dizaineri, izveidojot iekārtojot savas mājas, dāvinot dāvanas draugiem, servējot galdu vakariņām vai pusdienām, kā arī saviesīgiem pasākumiem, kur katrs brīdis tiek pietuvināts senām tradīcijām un skandināvu dizainam.