Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Kā radoši un pavasarīgi noformēt galdu šajās Lieldienās?

Galda klājuma autors Augu Māja dekorators Valters Ozoliņš.


Lieldienās neiztikt bez olu kaujām un olu ēšanas un, protams, arī svētku galda. Sekojot Iittala galda noformēšanas eksperta un Augu Māja dekoratora Valtera Ozoliņa padomiem galda dekorēšanā, uzzināsi, kā iepriecināt savus mīļos ar pavasarīgu un radošu galda noformējumu šajās Lieldienās.

 Kādas krāsas izvēlēties?

Lieldienu galda noformējums lielākoties asociējas ar dzelteniem, oranžiem, kā arī citiem pavasarīgiem un spilgtiem krāsu toņiem. Gan gaumes, gan tendences atšķiras, tādēļ galda klājumam droši vari izvēlēties neierastākus toņus un krāsu kombinācijas, pat Lieldienām škietami neierasto pēlēko, lillā un zilo.

 Bez olām neiztikt!

 Viens no Lieldienu centrālajiem elementiem ir olas – olu ēšana, olu kaujas, olu ripināšana. Taču olas var lieliski izmantot arī galda noformējumā, veidojot kompozīcijas no dažāda izmēra un krāsu olām. Izmanto tās arī, lai papildinātu citus dekoratīvos elementus. Uzdrīksties eksperimentēt, lai pārsteigtu savus ģimenes locekļus un viesus!


Galda klājuma autors Augu Māja dekorators Valters Ozoliņš.

Piešķir papildu faktūru!

Ne tikai Lieldienu, bet arī citus galda noformējumus interesantākus iespējams padarīt, piešķirot papildu apjomu galda noformējumam ar galda celiņa palīdzību. Šajā reizē ir izvēlēts neitrālas krāsas galda celiņš, kas papildina galda klājumu ar cita veida faktūru. Taču plašais galda celiņu piedāvājumu klāsts galda klājumā ļaus akcentēt ne vien dažādas faktūras, bet arī krāsas un materiālus.

Dekoratīvas salvetes interesantākam noformējumam

Padari unikālu savu galda klājumu, izmantojot dekoratīvās salvetes, kas papildu praktiskajai funkcijai piedos arī savu šarmu galda klājumam. Noformējot galdu, nereti tiek aizmirsts par salvetēm, taču arī to izvēlei ir būtiska nozīme un tās var kalpot par dekoratīvu elementu, piešķirot galda klājumam gan raksturu, gan krāsu akcentus.

Protams, ziedi!

 Bez ziediem nav iedomājams gandrīz neviens galda noformējums. Ziedi ne tikai atdzīvina galda noformējumu, bet ir arī lielisks akcents. Uzburt pavasari tavās mājās palīdzēs hiacintes, kurām, lai radītu svinīgāku noskaņu un saskaņotāku galda klājumu, apkārt var veidot vainagu no bērzu zariem. Savukārt kā lielisks un īpaši Lieldienām atbilstošs akcents būs ranunkuļu sulīgi oranžais ziedu tonis. Ja vēlies galda noformējumu padarīt interesantāku un eksotiskāku, izmanto lielās strelīcijas vai citu tropisko augu lapas.Galda klājuma autors Augu Māja dekorators Valters Ozoliņš.

Radi pats savu stāstu!

Lieldienu galda noformējumā lieliski iederēsies arī tematiski atbilstoši dizaina elementi, piemēram, stikla putniņi, no kuriem šoreiz esam izveidojuši unikālu kompozīciju. Ieliekot putniņu šķīvī, kas piepildīts ar ūdeni un papildināts ar hiacinšu ziediem, esam radījuši stāstu, kas neviļus uzbur ainu par kādu eksotisku zemes nostūri.

 Šos padomus jums sniedz noformēšanas eksperts un Augu Māja dekorators Valters Ozoliņš.