Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Privātuma politika

SIA Ginalas Latvija

PRIVĀTUMA POLITIKA

Spēkā no 15.06.2022.

 Koppārziņi:

Individuālais uzņēmums Mocevičiaus firma “Ginalas”, reģistrēta Lietuvas Republikā juridisko personu reģistrā ar Nr.165702461, juridiskā adrese Esperanto iela 26, Kazlų Rūda, Lietuvas Republika, e-pasts : ginalas@ginalas.lt un SIA Ginalas Latvija ,reģistrācijas Nr.50203419351, juridiskā adrese Bukultu iela 11, Rīga, Latvija, LV 1005, tālrunis +371 67293393, e-pasts: ginalas@ginalas.lv.

Privātuma politikas mērķis ir sniegt koppārziņu klientiem un citām personām (datu subjektiem) informāciju par viņu personas datu apstrādes kārtību.

Koppārziņi apliecina, ka visi personas dati, ko datu subjekts sniedz koppārziņiem vai vienam no viņiem un ko iegūst koppārziņi, tiks apstrādāti saskaņā ar Vispārējās datu aizsardzības regulu Nr.2016/679, kā arī citu Eiropas Savienības un Latvijas Republikas personas datu aizsardzības normatīvo aktu prasībām.

Šī privātuma politika attiecas uz ikvienu datu subjektu, kura personas datus apstrādā koppārziņi. 

Jautājumi un pieprasījumi par Jūsu datu apstrādi iesniedzami : Mocevičiaus firma „Ginalas” Latvijas filiāle, e-pasts: ginalas@ginalas.lv.

1. DATU APSTRĀDES NOSACĪJUMI: 

1.1.Personas dati tiek ievākti,  izmantojot koppārziņu interneta vietnes : www.eginalas.ltwww.eginalas.lvwww.ginalas.ltwww.ginalas.lvwww.ginalasinterjeras.ltwww.ginalasinterjras.lvwww.stihl.ginalas.ltwww.stihl.ginalas.lv , turpmāk tekstā – Interneta mājas lapas un veicot klientu anketēšanu veikalos.

1.2. Pirms izmantot koppārziņu Interneta mājas lapas, aicinām uzmanīgi izlasīt šo privātuma politiku, izmantojot koppārziņa sniegtos pakalpojumus, Jūs apstipriniet, ka piekrītat ievērot šo privātuma politiku.

1.3. Izmantojot citu pārziņu pakalpojumus, piemēram, tādus kā sociālā tīkla „Facebook” pakalpojumus, Jums jāņem vērā, ka var tikt piemēroti citi datu apstrādes nosacījumi. Piemēram, „Facebook” visiem saviem lietotājiem un apmeklētājiem piemēro savu datu apstrādes politiku, tādēļ izmantojot trešo pušu pakalpojumus, rekomendējam iepazīties ar to datu apstrādes politikas nosacījumiem.

1.4. Koppārziņi apliecina un garantē, ka datu apstrāde  atbilst šādiem  datu apstrādes un aizsardzības principiem:

1.4.1. personas dati tiek apstiprināti likumīgā, godprātīgā un pārskatāmā veidā;

1.4.2. personas dati tiek vākti un apstrādāti tikai tādā apmērā, kāds nepieciešams, lai sasniegtu apstrādes mērķi;

1.4.3. personas dati tiek aktualizēti, ņemot vērā datu subjekta iesniegumu un sniegto informāciju. Dati, kas nav aktuāli, tiek nekavējoši izdzēsti;

1.4.4. personas dati tiek uzglabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams un ievērojot visus un atbilstošus tehniskos un organizatoriskos līdzekļus;

1.4.5. par Jūsu datu apstrādi datu subjekts tiek informēts.

2. PERSONAS DATU APKOPOŠANA

2.1. Jūsu personas dati tiek apkopoti dažādos veidos, tajā skaitā - kad Jūs iesniedzat mums savu personas datus, reģistrēdamies kā Klients mūsu Interneta mājas lapās vai, piedaloties mūsu lojalitātes programmās, reģistrēdamies balvu loterijās, spēlēs un konkursos, abonējot mūsu jaunumus, saņemdami informāciju vai elektroniskos paziņojumus, no mums pirkdami produktus un pakalpojumus, aizpildīdami anketas, komentējot, iesniegdami pieprasījumus vai sazinādamies ar mūsu Klientu apkalpošanas dienestu.

2.2. Pēc personas datu saņemšanas, mēs tos apstrādājam šajā Politikā norādītajā kārtībā atbilstoši datu apstrādes mērķiem, tas ir, lai sniegtu Jums pakalpojumus.

2.3. Ja kļūstat par jebkuras mūsu lojalitātes programmas dalībnieku, koppārziņiem ir tiesības uzskatīt, ka Jūs piekrītat Jūsu datu apstrādei mārketinga mērķiem.

2.4. Personas datu apstrāde tiek veikta ar datu subjekta piekrišanu.

2.5. Koppārziņu Interneta mājas lapas ir paredzētas tikai personām, sākot no 16 gadu vecuma sasniegšanas, taču ir iespējamas situācijas, kad koppārziņu pakalpojumus izmanto personas, kuras nav sasniegušas 16 gadu vecumu. Šāda klienta dati netiek apstrādāti, izņemot gadījumus, kad ir saņemta likumisko pārstāvju piekrišana. Vēršam uzmanību uz to, ka iespēja saņemt balvas, paraugus un citus apbalvojumus tiek dota tikai tiem lietotājiem, kuri ir sasnieguši 16 gadu vecumu. Koppārziņi ir tiesīgi apstrādāt Jūsu datus, lai pārliecinātos, vai Jūs esat sasniedzis 16 gadu vecumu.

3. PERSONAS DATU APSTRĀDES MĒRĶI

3.1.Interneta mājas lapu pārlūkošana

Apkopojamie Personas dati:

Informācija par Jūsu izmantoto pārlūkprogrammu, kad Jūs apmeklējat koppārziņu Interneta mājas lapas, Jūsu IP adresi un ierīces adresi, veiktajām norādēm, pirms  Interneta mājas lapas apmeklētajām citām mājas lapām un sīkfailiem, kā arī ar līdzīgiem izsekošanas līdzekļiem apkopotā informācija. Jūsu lietotāja vārds, profila fotogrāfija, dzimums, sakari un jebkāda cita informācija, kuru piekrītat vispārināt izmantojot trešo pušu mājas lapas (piem., kad „Facebook” nospiediet „Patīk”).

Personas datu apstrādes mērķis:

Koppārziņi un trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, kuri rīkojas koppārziņu vārdā, izmantojot sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, veic  Jūsu personas datu apstrādi, kad Jūs apmeklējat koppārziņu Interneta mājas lapas. Koppārziņi vēlas zināt, vai Jūs  Interneta mājas lapas apmeklējāt agrāk un kam dodat priekšroku, lai varētu Jums piedāvāt atbilstošāko produktu un pakalpojumu.

Personas datu uzglabāšanas termiņš:

Izmantojiet Sīkdatņu atļaujas līdzekli, lai uzzinātu par katru sīkdatņu uzglabāšanas periodu.

Personas datu leģitīmās apstrādes pamats:

Jūsu piekrišana, kad noklikšķināsiet uz iedaļas „piekrist un turpināt” mūsu mājas lapās esošā Sīkdatņu atļaujas līdzeklī. Atbilstoši normatīvo aktu prasībām un Jūsu darbībām, koppārziņi ir tiesīgi uzskatīt, ka Jūs esat piekritis sīkdatņu lietošanai. Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. 

3.2. Produktu un pakalpojumu piedāvājums, pirkums (arī interneta veikalā),  klientu apkalpošana, loterejas un konkursi, lojalitātes programmas

Vācamie  personas dati:

Vārds, uzvārds, pasta adrese, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs, lojalitātes kartes numurs, pasūtījumu vēsture / vēlmju saraksts (ieskaitot Jūsu pirkumus mūsu Mājas lapā, veikalā), maksājumu vēsture, vecums, dzimšanas datums, dzimums, mūsu Interneta mājas lapās Jūsu pārlūkotie produkti, iecienītākie preču zīmoli, iecienītākais veikals, Jūsu darbības mūsu Interneta mājas lapās un lasot mūsu vēstules, Jūsu atbildes anketās vai konkursos, Jūsu pirkšanas ieradumi un prioritātes un informācija par Jūsu dzīves veidu, iemaņām un interesējošām jomām.

Personas datu apstrādes mērķis:

Ja esat izveidojuši savu kontu koppārziņu Interneta mājas lapās vai piedalieties lojalitātes programmās, koppārziņu personas datu apstrādes mērķis ir  darbības, lai piedāvātu Jums piemērotus produktus vai pakalpojumus (ieskaitot no saistītajām trešajām pusēm), kas Jūs varētu interesēt, pamatojoties uz Jūsu pirkumu vēsturi un rīcību, prioritātēm un mūsu mārketinga segmentēšanas stratēģijām. Atbilstoši no Jums saņemtajai piekrišanai, koppārziņi var nosūtīt Jums informāciju pa pastu, e-pastu, informatīvajos ziņojumos, ar SMS īsziņām vai informēt Jūs, izmantojot tālruni,  par produktiem, pakalpojumiem, akcijām u. c. Koppārziņi var sazināties ar Jums un piedāvāt piedalīties Klientu aptaujās, akcijās, balvu loterijās un konkursos. Koppārziņi var Jums nosūtīt koppārziņu veikalu plānoto akciju piedāvājumus (piem., kuponus).

Jūsu personas dati tiek apstrādāti, lai noformētu Jūsu preču pirkumu, nogādātu preces Jūsu norādītajā vietā un gadījumos, kad Jūs nosūtiet koppārziņiem informācijas pieprasījumu, tajā skaitā veicot nopirkto preču garantijas apkalpošans darbus. Interneta veikala pirkumu apstrādei un nopirkto preču piegādei. Personas dati, kas ir saistīti ar maksājumu izpildi, var tikt pārsūtīti maksājumu starpniekiem (Paysera LT un „PayPal”), nodrošinot maksājumu izpildi.

Jūsu personas dati tiek apstrādāti, lai identificētu konkursu uzvarētājus, sazinātos un nogādātu balvas.

Sniegt Jums visus pakalpojumus saskaņā ar lojalitātes programmu, ieskaitot ekskluzīvos piedāvājumus.

Personas datu uzglabāšanas termiņš:

Personas dati tiek glabāti atbilstoši normatīvo aktu parsībām. Ja Jums ir lojalitātes karte un trīs gadus Jūs neesat veicis darījumus, Jūsu personas dati tiek dzēsti. Ja Jūs veicat pirkumus koppārziņu Interneta veikalā, izmantojot statusu “viesis”, Jūsu personas dati tiek glabāti vienu gadu no pirkuma pabeigšanas dienas. 

Atteikums datu apstrādei

Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no koppārziņu mārketinga informācijas, nospiežot atteikšanās no abonēšanas pogu Jums atsūtītajā mārketinga vēstulē. No mūsu SMS īsziņām, kas tiek sūtītas tiešiem mārketinga mērķiem, varat atteikties sazinādamies ar mums pa e-pastu: stihl@ginalas.lv.

4. SĪKDATNES UN LĪDZĪGAS TEHNOLOĢIJAS

Koppārziņi izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai uzlabotu savus produktus un apkopotu Jūsu pieredzi koppārziņu Interneta mājas lapās. Daļa no koppārziņu izmantojamajām sīkdatnēm ir nepieciešamas galvenajām Interneta mājas lapu funkcijām, piemēram, tiecoties nodrošināt drošu pievienošanos vai atcerēties, kurā pasūtījuma posmā esat; taču sīkdatnes mēs izmantojam arī analizēdami Interneta mājas lapu lietošanu (lai varētu izvērtēt un sagatavot to darbību); reklāmas sīkdatnes izmanto reklāmas uzņēmumi, lai sniegtu Jūsu interesēm atbilstošu reklāmu. Izmantojot savas pārlūkprogrammas jebkurā laikā varat bloķēt sīkdatņu lietošanu un likvidēt pastāvīgās sīkdatnes. Izsmeļošu informāciju, kā pārvaldīt Sīkdatnes pārlūkprogrammā, meklējiet Sīkdatņu atļaujas līdzeklī.

Papildu informācija par sīkdatnēm

Ja vēlaties iegūt vairāk vispārīgas informācijas par sīkdatnēm un kā tās pārvaldīt, aplūkojiet aboutcookies.org

Sīkdatņu pārvaldīšana

Lai iegādātos  produktus, Jums jāpieņem sīkdatnes. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, Jūs joprojām varēsiet aplūkot vietni, taču Jūs nevarēsiet iesniegt kontaktu veidlapas vai iegādāties produktus. Lai pārvaldītu sīkdatnes, aplūkojiet zemāk redzamās norādes četriem vispopulārākajiem interneta pārlūkiem:

-Internet Explorer:
https://windows.microsoft.com/lv-LV/windows-vista/block-or-allow-cookies
-Google Chrome: 
https://support.google.com/accounts/answer/61416?hl=lv-LV
-Mozilla Firefox: 
https://support.mozilla.org/en-US/kb/enable-and-disable-cookies-website-preferences
-Safari: 
https://support.apple.com/kb/HT1677?viewlocale=lv-LV
Ja izmantojat citu pārlūku, meklējiet informāciju pārlūka dokumentācijā vai tiešsaistē.

5. TĪMEKĻA ANALĪZE  ar „Google Analytics”

5.1. Interneta mājas lapās lietojama „Google Analytics” tīmekļa analīzes aizsardzība pret „Google Inc.” (turpmāk – „Google”). „Google Analytics” izmantojams tā saucamajās sīkdatnēs – tekstuālos failos, kuri tiek saglabāti jūsu datorā un ļauj mums analizēt mājas lapas lietošanu. Sīkdatņu izveidotā informācija par jūsu koppārziņu mājas lapu lietošanu parasti tiek sūtīta uz „Google” serveri Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tas tiek uzglabāts. Taču, ja šai mājas lapai esat ieslēguši IP anonimizāciju, jūsu IP adrese „Google” pirmkārt atradīsies Eiropas Savienības dalībvalstīs vai citās Eiropas Ekonomiskās zonas līguma valstīs. Īstenojot mājas lapas operatora lūgumu, „Google” izmanto šo informāciju, lai varētu analizēt, kā izmantojat mājas lapu, iesniegtu mums, mājas lapas operatoriem pārskatus par mājas lapas darbību un sniegtu mums citus pakalpojumus, kas saistīti ar mājas lapas un interneta lietošanu. IP adrese, kuru „Google Analytics” sūta caur jūsu pārlūkprogrammu, „Google” nesaistīs ar citiem esošajiem datiem. Ja vēlaties, lai nenotiktu sīkdatņu saģenerēto datu un datu par mājas lapas lietošanu apkopošana, kurus apkopo „Google” (ieskaitot jūsu IP adresi), un, ja vēlaties atteikties no tādu apstrādes, kuru veic „Google”, varat atsūtīt un ievietot pārlūkprogrammu papildinājumu no šīs norādes: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de.

5.2. „Google Analytics” apkopotie dati uzglabājami 26 mēnešus.

6. „Google Inc.” ATKĀRTOTA MĀRKETINGA VAI LĪDZĪGU MĒRĶGRUPU FUNKCIJU LIETOŠANA

Interneta mājas lapās koppārziņi izmanto „Google Inc.” (turpmāk – „Google”) sniegto atkārtota mārketinga vai līdzīgu mērķgrupu funkciju. Izmantojot šo funkciju, pakalpojumu sniedzēji var novirzīt apmeklētājus uz mājas lapas mērķa reklāmu, pēc interesēm pamatotus sludinājumus, kas ir piemēroti mājas lapas apmeklētājiem, – sludinājumus, kuri tiek rādīti apmeklējot citas „Google” displeja reklāmas tīkla mājas lapas. Tiecoties veikt šo mājas lapas lietošanas analīzi, kas ir pamats radīt interesēm pamatotu reklāmu (atkārtots mārketings), „Google” izmanto sīkdatnes. Tādēļ „Google” mājas lapas apmeklētāju pārlūkprogrammās uzglabā nelielu failu, kurā ir ciparu secība. Fails fiksē mājas lapas apmeklētāju skaitu, kā arī anonīmos datus par mājas lapas lietošanu. Nekādi personīgie mājas lapas lietotāju dati netiks uzglabāti. Vēlāk, apmeklējot citas „Google” displeja reklāmas tīkla mājas lapās, tiek rādīti reklāmas sludinājumi, kuros ņem vērā apmeklētāja apskatītos produktus un informāciju par iepriekš apmeklētajām mājas lapām. Ja vēlaties, lai netiktu apkopoti sīkdatņu saģenerētie dati, kas saistīti ar jūsu mājas lapas lietošanu (ieskaitot jūsu IP adresi), un ja vēlēsieties atteikties no tādu datu apstrādes, kuru veic „Google”, varat atsūtīt un ievietot pārlūkprogrammas papildinājumu no šīs norādes: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de. Ja vēlaties pavisam izslēgt „Google” sīkdatņu lietošanu, noklikšķiniet uz šīs norādes un atsūtiet, kā arī ievietojiet iesniegto papildinājumu: https://www.google.com/settings/ads/plugin. Jūs varat izslēgt trešo pušu sīkdatņu lietošanu apmeklēdami mājas lapu adresē: https://www.networkadvertising.org/choices/ un piemērojot iesniedzamo informāciju par izslēgšanu, kas tur ir norādīta.

7. „Google AdWords” KONVERSIJAS IZSEKOŠANAS LIETOŠANA

Koppārziņi ir „Google AdWords” klienti un koppārziņi izmanto „Google” konversiju izsekošanu, „Google Inc.“ sniegto analīzes pakalpojumu. „Google AdWords” jūsu datorā ievieto sīkdatni („konversijas sīkdatni”), ja koppārziņu Interneta mājas lapas sasniedzat izmantojot „Google” sludinājumu. Šīs sīkdatnes pārstāj būt spēkā pēc 300 dienām un nav izmantojamas personīgai identificēšanai. Ja apmeklējat attiecīgās koppārziņu mājas lapas un sīkdatnes nav pārstājušas būt spēkā, koppārziņi un „Google” var atpazīt, ka kāds ir izrādījis interesi par sludinājumu un ir ticis novirzīts  uz koppārziņu mājas lapu. Katrs reklamētājs saņem citu sīkdatni. Sīkdatnes nav iespējams izsekot, izmantojot reklamētāju mājas lapas. Informācija, kas apkopota izmantojot konversijas sīkdatni, izmantojama, lai ģenerētu konversiju statistiku „AdWords” reklamētājiem, kuri ir izvēlējušies konversiju izsekošanu. Reklamētāji redzēs kopējo lietotāju, kuri ir nospieduši sludinājumu un tika novirzīti uz konversiju izsekošanu atzīmju mājaslapu, skaitu. Taču tie nesaņem informāciju, kas identificē datu subjektus. Ja nevēlaties piedalīties sīkdatņu izsekošanā, varat iebilst šādai lietošanai, nepieļaujot sīkdatnes ievietošanu attiecīgās jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos (izslēgšanas iespējas). Šajā gadījumā Jūs netiksiet iesaistīti konversiju izsekošanas statistikā.

8. DATU SUBJEKTU TIESĪBAS

Datu subjekts normatīvajos aktos  noteiktajā kārtībā var īstenot šādas tiesības:

8.1.  saņemt informāciju, vai koppārziņi apstrādā Jūsu personas datus vai nē;

8.2.  saņemt pieeju kopārziņu rīcībā esošajiem saviem personas datiem un ar tiem iepazīties;

8.3.  pieprasīt izlabot Jūsu neprecīzos personas datus;

8.4. pieprasīt dzēst Jūsu personas datus („tiesības tikt aizmirstam”);

8.5.  nepiekrist personas datu apstrādei, izņemot normatīvajos aktos paredzētos gadījumus;

8.6. ierobežot personas datu apstrādi, izņemot normatīvajos aktos paredzētos īpašos gadījumus;

8.7. pieprasīt pārcelt personas datus – saņemt koppārziņu rīcībā esošos Jūsu personas datus strukturētā, lietojamā un automātiski nolasāmā formā un pārsūtīt tos citam datu pārvaldītājam.

Savu piekrišanu apstrādāt Jūs personas datus varat atsaukt šādos gadījumos :

  • tiešā mārketinga mērķim: pievienojoties pie sava konta sadaļā „Privātuma nosacījumi”;
  • izmantojot atteikšanās norādes, kas ir jebkurā mūsu atsūtītajā mārketinga paziņojumā.
Sīkdatņu izmantošana

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību statistikas un mārketinga nolūkos.

Nepieciešamās sīkdatnes ir nepieciešamas pareizai tīmekļa vietnes un elektronisko pakalpojumu darbībai. Šīm sīkdatnēm nav nepieciešama jūsu piekrišana.

Jūs varat atsevišķi piekrist trešo pušu funkcionālo, statistikas un mārketinga sīkdatņu izmantošanai.

Jūs varat apskatīt sīkfailu sarakstu un pārvaldīt savas izvēles, noklikšķinot uz pogas .