Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Piegādes nosacījumi

 

Piegādes nosacījumi

Interneta veikalā Ginalasinterjers.lv pasūtītās preces tiek piegādātas visā Latvijā: 
- Preces tiek piegādātas tikai darba dienās;
- Visās Latvijas pilsētās sūtījumu piegādāsim no plkst. 8:00 līdz 18:00. Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzekne, Saldu, Liepājā, Talsos, Ventspilī, Valmierā, Cēsis un Gulbene varat izvēlēties preču piegādes laika intervālu (tikai darba dienās):
plkst. 8.00–14.00,
plkst. 14.00–18.00,
plkst. 18.00–22.00.

Uz pārējam vietām Latvija preču piegādēs laiks tiek saskaņots piegādes dienā. Jums zvanīs DPD kurjers un paziņos iespējamo piegādes laiku.

Piegādes maksa
- Piegādes maksa Latvijā – 4.99 €;
- Ja Pircēja pasūtījuma summa (pēc visu tam pienākošos atlaižu piemērošanas) ir 70 € un
vairāk, piegāde ir bez maksas;
- Pakalpojums "Norēķināšanās skaidrā naudā sūtījuma piegādes brīdī" ir maksas pakalpojums (1,99 € par vienu darījumu). DPD vairs nepieņem skaidru naudu, tikai apmaksas kartes.

Preces tiek piegādātas, izmantojot kurjera pakalpojumus.

Sūtījuma piegāde uz Jūsu izvēlēto adresi: darba vietu, mājām vai citur. Izvēloties šo piegādes veidu, ir jānorāda šādi dati:

- precīza piegādes adrese;

- mobilā tālruņa numurs;

- citi apstākļi, kas ir svarīgi piegādes īstenošanai (piemēram, durvju kodi, apsardze u. tml.).

Preču pieņemšana
- Pieņemot pasūtītās preces, pārbaudiet sūtījuma stāvokli un parakstiet sūtījuma nodošanas-pieņemšanas dokumentu;

- Ja, pieņemot sūtījumu, konstatējat iepakojuma bojājumu vai komplektācijas neatbilstību, nekavējoties paziņojiet par to sūtījumu piegādājušajam kurjeram, uzņemiet fotogrāfiju (atsūtiet to uz e-pastu: ginalas@ginalas.lv) un lūdziet sastādīt iepakojuma bojājuma aktu;

- Pieņemot pasūtīto preci un parakstoties sūtījuma dokumentā bez piezīmēm, tiek apliecināts, ka sūtījums ir piegādāts savlaicīgi un veiksmīgi;

- Ja Jūs nebūsiet veicis šīs darbības, mēs neuzņemamies atbildību par: preču bojājumiem, ja šādu bojājumu rašanās pamats nav rūpnīcas brāķis; preču komplektācijas neatbilstībām, ja šādas neatbilstības varēja konstatēt ārējas preču apskates brīdī;

- Ja par pasūtījumu maksāsiet skaidrā naudā, pārliecinieties, ka preču piegādes laikā Jums ir precīza skaidrās naudas summa, kas norādīta Jūsu pasūtījumā. Kurjeram iespējams samaksāt summu līdz 1000 € . Ja jāmaksā lielāka summa, izvēloties preču piegādes pakalpojumu ar kurjeru, par precēm nevarēs norēķināties skaidrā naudā.


Cita informācija
Pirkumus var saņemt persona, kas samaksāja par pasūtījumu, vai cita persona, kas norādīta veidlapā. Obligāti jāsaglabā faktūrrēķins, ko Jums atvedīs kurjers. Tas būs nepieciešams garantijas apkalpošanai
Sūtījuma piegāde, izmantojot DPD sūtījumu dienestu.

Visas cenas noradītas ar PVN!

Piegāde uz DPD paku bodi
Paņemiet sūtījumu ar pasūtītajām precēm Jums ērtā laikā Jūsu izvēlētā DPD PAKU BODE.

PAKU BODE ir jauna sūtījumu saņemšanas iespēja DPD Latvija partneru punktos
162 vietās visā Latvijā. Izvēlies sev piemērotāko laiku, vietu un dodies pēc sūtījuma!
DPD Sūtījumu punkti atrodas dažādos pakalpojumu centros, veikalos un citās vietās, ko iedzīvotāji bieži apmeklē. Izvēlieties Jums ērtāko DPD PAKU BODI no saraksta šeit.