Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Trīs svētku galda klājuma idejas ar iittala

Pirmssvētku periods katrā mājā ir īpašs. Mēs ne tikai vēlamies justis mulīgi mājās, bet arī radīt svētku noskaņu. Mēs aicinām Tevi negaidīt līdz Ziemassvētku vakaram un jau tagad radīt svētku noskaņu sev apkārt.

Piedāvājam tev trīs svētku galda klājuma idejas ar skandināvu zīmola „iittala“ traukiem.

Modernā klasika un skandināvu minimālisms

Klasiskas krāsas, dabiski materiāli un daudz sveces. Rezultāts parasti ir izsmalcināts ar nedaudz minimālistisku izskatu, kas saplūst ar mājas dekoriem, bet joprojām vēsta par gaidāmajām brīvdienām. Šāds galda klājums noteikti ir piemērots vakariņām mājās šajā tumšajā periodā.

Lėkštė 21cm juoda | black Stiklinė 300ml 2vnt. pilka | grey Taurė kokteiliams 310 ml,  2 vnt. 16 vnt. stalo įrankių rinkinys
Teema 
Šķīvis 21cm melns
Kastehelmi 
Glāze 300ml 2gab. pelēka
Essence
Kokteiļa glāzes 310 ml, 2 gab.
Artik
16 gab. galda piederumu komplekts

Ienes dabu mājās

Dabas ienešana mūsu iekšējā telpā palīdz radīt harmoniju un veicina radošumu.
Sūnas, koks, dabīgā vaska sveces un egļu zari ir lieliski piemēroti šī efekta radīšanai. Svečturi uz pusdienu galda piešķir  tam skandināvu dzīvesstila sajūtu. Matti Klenell veidotie tērauda svečturis Nappula ir klasiski un minimālistiski, bet tajā pašā laikā unikāli un moderni. To maigā forma izskatīsies lieliski uz svētku galda.Apvienojiet stikla un keramikas traukus. Un, ja dekoram izvēlaties nepierasti zaļos šķīvjus, rezultāts pārsniegs cerēto. Klasiskie Teema baltie šķīvji būs vispiemērotakie, lai ļautu izcelties neparastajiem stikla traukiem. Iedvesmojoties no rīta rasas pilieniem, unikālais Kastehelmi dizains radīs dabas sajūtu Tavās mājās. Zemes sūnu zaļā krāsa piešķirs miera sajūtu Tavam galda klājumam, bet linu krāsas glāzes - eleganci.

Lėkštė 21cm balta | white Lėkštė 170 mm samanų žalia | moss green Taurė 260 ml 2 vnt. lino | linen Žvakidė 183 mm plienas | steel 
Teema 
Šķīvis 21cm balts

Kastehelmi 
Šķvis ī170 mm sūnu zaļš
Kastehelmi 
Glāze 260 ml 2 gab. lina krāsa
Nappula
Svečturis 183mm metālisks

Maģiskie Ziemassvētki

Taika šķīvji, kas rotāti ar mistiskiem un maģiskiem rakstiem, kas stāsta par ziemeļu meža zvēriem, neapšaubāmi pievērsīs uzmanību uz jebkura galda. Sarkanie iittala stikla burbuļi smalki rotā zarus un izstaro svētku harmoniju. Raami kolekcijas glāzes, kas izgatavotas no izturīga un kvalitatīva stikla, nepretenciozi saplūst šajā klājumā. 

Kalėdiniai žaisliukai 80 mm 5 vnt. raudoni | red Stiklinė 260 ml 2 vnt. skaidri | clear Vaza 251 mm lino | linen
Taika
Šķīvis 22cm balts
Ziemassvētku rotajumi 80 mm 5 gab. sarkani Raami 
Glāzes 260 ml 2 gab. caurspīdīgas
Alvar Aalto Collection  Vāze 251mm lina krāsā

Izveido savu svētku gadlda klājumu. Apskati visu iittala trauku piedāvājumu te. 

Bildes un galda klājumus radīja @neretos