Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Čuguna katls, 3,0 l

Produkta kods: 7037293000304
285.99 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Sarpanevas čuguna katls ir pārklāts ar emalju. Ēdiens tiek gatavots vienmērīgi gan cepeškrāsnī, gan uz plīts. Emaljētā virsma aizsargā no ēdiena aromāta iesūkšanās katlā. Noņemamo koka rokturi var izmantot, lai noceltu katlu vai katla vāku. Izmantojiet koka vai plastmasas piederumus, lai nesabojātu emalju.

Kopšanas instrukcija


Piemērots keramiskam virsmam
Piemērots metaliskam virsmam
Piemērots gazes virsmam
Piemērots indukcijas virsmām
Drīkst lietot cepeškrāsni
Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Timo Sarpaneva

Dizaineris un skulptors Timo Sarpaneva (1926-2006) bija starptautiskā mērogā pazīstama somu dizaina autoritāte. Runā, ka šim meistaram, kas strādāja ar dažādiem materiāliem, piemita reta spēja suģestēt un pielūgt skaistumu. Viņa tuvošanās pasaules dizaina virsotnei sākās 1950. g.

Sarpanevas darbi ir eksponēti daudzās privātkolekcijās un muzejos visā pasaulē. Viņa darbu spektrs aptver praktiskus un mākslinieciskus stikla izstrādājumus, tekstilizstrādājumus un grafikas darbus. Sarpanevam ir bijusi nozīmīga loma „Iittala” attīstībā. Viņš izveidoja „i” logotipu, kas kalpo kā kompānijas simbols. „Iittala” komplektā iekļauts vēl 1960. g. Sarpanevas radītais čuguna katls, kas kļuvis par starptautiskā mērogā atpazīstamu dizainera simbolu.

Atpakaļ