Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Svečturis 183mm sūnu zaļš | moss green

Produkta kods: 6411923663007
Nappula svečturi radās, kad dizaineris Mati Klenells apmeklēja Nuutajärvi stikla muzeju, kur viņu apbūra neparastas formas galds. Tā īpatnējā dizaina iedvesmots, viņš radīja modernu svečturu kolekciju.

Spēcīgā un iejūtīgā Nappula ir ziemeļu dizaina paraugs, kas raksturīga Matti Klenela darbiem. Nappula dizains apvieno vintage un modernisma apvienojums.
37.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Matti Klenell

Mati Klenells ir zviedru dizaineris, kurš kļuva slavens, attīstot inovatīvu skandināvu formu un funkcionālo sakaru idejas. Klenells uz jebkuru projektu skatās kā uz unikālu ceļojumu, bet, lai izveidotu „Iittala” krāsainos putnus, bija nepieciešamas visas uzņēmuma Nuutajärvi Glass iespējas. Stikls Klenellam ir labi pazīstams, viņš lieliski ir apguvis šo materiālu, kas acīmredzami atspoguļojas viņa unikālajos stikla ražojumos, kas tika izrādīti Stokholmā 2008. gadā. Neskatoties uz viņa jaunajiem gadiem, Mati Klenella vārds ir jau lieliski pazīstams, jo 2003. gadā viņš tika apbalvots ar prestižo Ljunggren Design apbalvojumu. Bez stikla izstrādājumiem Klenells rada arī mēbeles un gaismas ķermeņus, bet viņa klienti ir tādi uzņēmumi kā BRIO, Moooi, Muuto, Offecct un Bals Tokyo.


Atpakaļ