Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Krūzes 0,4L 15 gadu jubileja 2 gab. sarkans | red

Produkta kods: 6411923680004
Taika, somu valodā "maģija", ir krāsaina kolekcija, kurā apvienoti mākslinieka Klausa Haapaniemi fantastiskie mākslas darbi ar profesora Heiki Orvolas funkcionālo dizainu. Katrs trauks ir stāstījuma audekls, kas iedvesmo jūs atraisīt savu iztēli. Ierobežotā tirāža 15 gadu jubilejas Taika krūzes komplektā ir Haapaniemi bērnības atmiņas par majestātisku dzērvi kūdras purvā, kas atdzīvināts uz krūzes spilgti sarkanā fona. Lielizmēra krūzes ir lieliski piemērotas sasildīšanai un karsto dzērienu baudīšanai aukstajā ziemā, tās var viegli apvienot ar citām Taika krūzēm, veidojot maģisku ansambli. Iepakojumā ir divas krūzes, padarot to par lielisku dāvanu kādam īpašam cilvēkam vai kā piemiņu sev.
57.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ