Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Keramikas trauks ar vāku 145x150mm Sato

Jaunums
taika sato decorat ceramic jar 145x150mm 1.jpg
Produkta kods: 6411923681292
Taika Sato keramikas trauka unikālais raksts, ko izstrādājis Klauss Haapaniemi, ir kā mākslas darbs, kas maģiski apvieno augļu un dārzeņu skaistumu. Tās detaļas rada unikālu atmosfēru. Taika Sato konteiners ar vāku piešķirs jūsu mājas interjeram vitalitāti. Izliektās līnijas un unikālā forma padara to par jūsu mājas interjera fokusa punktu. Konteiners ar vāku ir ne tikai skaists dekoratīvs elements, bet arī praktisks atslēgu, rotaslietu vai citu sīkumu glabāšanai. Klauss Haapaniemi unikāli apvieno savu radošumu un rotaļīgumu. Taika Sato keramikas pods ar vāku ir lieliska dāvana ikvienam, kurš novērtē mākslu un rotaļīgumu interjera dizainā.
129.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ