Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Vāze 210x1550 mm Sato

Produkta kods: 6411923681315
Taika Sato vāze, ko izstrādājis Klauss Haapaniemi, ir skulpturāls mājas interjera elements. Viņš smeļas iedvesmu no klusajām dabām, radot maģisku atmosfēru. Šī vāze ir meistarīga mākslas un praktiskuma kombinācija. Augstas kvalitātes keramikas materiāls padara to par izturīgu un skaistu interjera elementu. Vāzes platā pamatne ļauj stilīgi izlikt sezonas ziedus un zarus. Jūs varat izveidot savu mākslas darbu, ievietojot vāzē svaigus ziedus, kaltētus zarus vai krāsainas lapas. Taika Sato vāze ir iespaidīgs fokusa punkts, kas rada maģijas un harmonijas atmosfēru mājās. Tā ir lieliska izvēle ikvienam, kas novērtē mākslu un skaistumu.
149.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ