Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Šķīvis 22 cm Sato

Produkta kods: 6411923681605
Taika Sato trauku kolekcija, ko ilustrējis Klauss Haapaniemi un izstrādājis Heikki Orvola, apvieno maģiskas kluso dabu ar augļiem un dārzeņiem ar mūžīgu un funkcionālu dizainu. Universālais šķīvis (22 cm) ir lieliski piemērots uzkodu, desertu un brokastu pasniegšanai. Izveidojiet visu galda klājumu no atsevišķiem Taika Sato priekšmetiem vai apvienojiet tos ar citām Iittala kolekcijām, lai izveidotu dizainu, kas atspoguļo jūsu gaumi un personību. Taika Sato aicina būt rotaļīgiem. PŠķivis var leitot mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamā mašīnā. Ideāla dāvana jebkuram.
32.90 €
Jautāt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ