Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 2 cilvēki

Atpakaļ Krūze 0,3 L Sato

Jaunums
taika cup 0,3l sato 2.jpg
Produkta kods: 6411923681377
Tēja, kafija vai karstā šokolāde? Taika Sato krūze (0,3 L) ir lieliski piemērota karsto dzērienu pasniegšanai. Taika Sato ir aizraujoša Klausa Haapaniemi unikālā ilustrācijas stila un Heikki Orvola skaidrā un funkcionālā dizaina kombinācija. Haapaniemi rotaļīgās klusās dabas ar augļiem un dārzeņiem smeļas iedvesmu no mākslas. Skaistas ilustrācijas atdzīvina jebkuru galda klājumu. Taika Sato trauki palīdzēs jums izveidot neaizmirstamus un unikālus galda dekorus. Varat kombinēt dažādus kolekcijas priekšmetus vai ļaut vaļu fantāzijai un apvienot Taika Sato ar cietiem Iittala traukiem. Krūze ir droša mikroviļņu krāsnī un trauku mazgājamā mašīnā.
19.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ